Decodoma

Mailing, Strategie

Decodoma

decoDoma

E-shop decoDoma je rájem pro všechny, kteří milují zvelebování svého domova i zahrady. Elegantní potahy, stylové povlečení, hřejivé beránky a spousta vychytávek do domácnosti dokonale naplňují motto jednoho z největších českých prodejců bytových doplňků: Domov příjemnější, život jednodušší.

Naše práce:

DecoDoma působí nejen na českém, ale i slovenském, polském a rumunském trhu. Poměrně složitý sortiment, specifická cílová skupina i odlišnosti trhů vyžadují pomyšlenou strategii v přístupu ke každému z obsluhovaných trhů. Spojením našich odborných zkušeností se znalostmi sortimentu i zákazníka na straně decoDoma jsme vytvořili efektivní e-mail marketingovou strategii. Její naplňování přináší růst databáze, zvyšující se počet věrných zákazníků i růst tržeb z e-mailových kampaní.

Co o nás říká Vladimír Fogl z decoDoma?:

„Hooky je bezva parta fajn lidí, kteří do naší firmy zapadli téměř jako vlastní zaměstnanci. To je myslím pro úzkou spolupráci důležité. Osobní přístup a velké nasazení celého týmu, proto Hooky.
Spolupráce velmi trefně doplnila deficitní  potřeby v oblasti e-mail marketingu tak, že naši zaměstnanci vytvořili s kolegy z Hooky jeden tým a společně pracují na daném cíli. Spolupráce nám tedy přinesla spojení odborných znalostí aplikovaných do praxe ze strany Hooky, a našich zaměstnanců v jeden homogenní funkční celek, který plní odvážné ekonomické cíle, specifikované při startu této spolupráce. „

Napište nám

Odstartujte projekt s námi

Děkujeme Vám! Vaše zpráva byla odeslána.
Chyba! Zkuste to prosím znovu.

Zůstaňme v kontaktu

Jsme tu pro Vás

Neváhejte nás oslovit

Top