Factcool

Mailing, Strategie, Nákup médií

Factcool

Factcool

Sebevědomý e-shop nabízející širokou škálu značkového oblečení, obuvi a doplňků patří mezi významné hráče na evropském trhu s módou. Od západu až k východu Evropy posílá své balíčky do 27 zemí. Více než 200 různých značek a více než 50 tisíc kusů ověřeného zboží. To je fact cool!

Naše práce:

Vymýšlet e-mail marketingovou strategii pro 27 různých trhů a následně jí realizovat bylo opravdu výzvou. Zde se zúročily naše reálné zkušenosti jak se zahraničními trhy, tak s pokročilou automatizací. Díky nim jsme výrazně zefektivnili nejen práci s kampaněmi, ale také jejich výsledky.

Co o nás říká Mária Padová z Factcoolu?

Proč Hooky?
Hooky sú skvelí ľudia, ktorí majú priateľský, a zároveň profesionálny prístup. Spolupráca s nimi vás bude jednoznačne baviť!

Co vám spolupráce přinesla?
Získali sme úplne nový pohľad na mailing, ktorý bol hlavnou témou našej spolupráce. Podarilo sa nám zmigrovať a vyčistiť databázu za rekordne krátky čas.

Proč byste nás doporučili dalším lidem?
Spolupráca s chalanmi z Hooky je veľmi príjemná aj vďaka ich priateľskému vystupovaniu. Nie je to typická agentúra, ktorá príde a povie vám čo všetko robíte zle, ale snaží sa vás naviesť na myslenie, ktoré váš biznis posunie o level vyššie.

Napište nám

Odstartujte projekt s námi

Děkujeme Vám! Vaše zpráva byla odeslána.
Chyba! Zkuste to prosím znovu.

Zůstaňme v kontaktu

Jsme tu pro Vás

Neváhejte nás oslovit

Top